Gyorskeresés

Téli szüneti kosár & röpi derbi (2019. december 23. hétfő)

 Helyszín: fiútesi (a ping pong asztaloknál) 

Kezdés Sport Csapat A vs Csapat B Eredmény
9:30 Kosár bemelegítés
10:00 Kos. neves névtelenek vs Gutyuli Gang 46:16
10:45 Kos. buzadanielcom vs Címvédők 52:37
11:30 Kos. Kisvárdai Vívó FC vs Gutyuli Gang 18:12
12:15 Kos. neves névtelenek vs buzadanielcom 20:30
13:00 Kos. Gutyuli Gang vs Kisvárdai Vívó FC 32:18
13:45 Kos. neves névtelenek vs Kisvárdai Vívó FC 28:26
Kosár bajnok:  
14:30 Röpi buzadanielcom vs Balázs angyalai 46:47
15:00 Röpi Error 404 vs Röppentyűk 44:80
15:30 Röpi Error 404 vs Balázs angyalai 28:64
16:00 Röpi buzadanielcom vs Röppentyűk 39:52
16:30 Röpi Error 404 vs buzadanielcom 20:40
17:00 Röpi Balázs angyalai vs Röppentyűk 48:47
17:30 Röpi Röppentyűk vs god tier 45:48
18:00 Röpi Röppentyűk vs 12.C 33:68
18:30 Röpi Error 404 vs god tier 20:60
19:00 Röpi Balázs angyalai vs 12.C 35:40
19:30 Röpi god tier vs 12.C 37:44
20:00 Röpi Balázs angyalai vs god tier 42:40
Röpi bajnok:  
20:30 Igény esetén ráadás meccsek

A kosármeccsek 2x15 percesek, a röpimeccsek 25 percesek (az nyer, aki a 25. perc megkezdésekor több pontnál jár). A két bajnok a sportágában legmagasabb pont/meccs hányadost elérő csapat lesz (a győzelem 3 pont, a döntetlen 1 pont). (Amiatt nem lettek korosztályos csoportok, mert 5 csapatot nem lehet jól csoportokba szedni, az 5 csapat pedig nagyon eltérő korosztályú, hogy egy csoportot alkotva mindenki mindenki ellen játsszon.)


 KOSÁR csapatok 

neves névtelenek
Beck Ádám
(kapitány)
8.D
Farkas Petra 8.D
Erdős Judit 8.D
Gyuricza Barnabás 8.D

 

Kisvárdai Vívó FC
Farkas Bence
(kapitány)
9.C
Horváth Hunor 9.C
Sas Benedek 9.C
Móró Barnabás 9.C

 

Gutyuli Gang
Lighuen Belián Paz
(kapitány)
9.A
Vágány Zoltán 9.A
Bálint Máté 9.A
Kiss Ádám 9.A
Knopp Áron Sámuel 9.A
Milbich Martin 9.A

 

buzadanielcom
Ambrus Zsigmond
(kapitány)
10.C
Veres Mátyás 10.C
Vincze Bence 10.D
Baráth Márk 10.D
Prievara Dániel 10.D
Biber bende 10.D

 

Címvédők
Szabó Bence
(kapitány)
11.D
Lakos Áron 11.D
Paróczi Márton 11.D
Csákay Botond 11.D


 RÖPI csapatok 
 

Error 404
Őri Júlia
(kapitány)
9.C
Móró Barnabás 9.C
Kiss-Fehér Kamilla 9.C
Stern Hanna 9.A
Kelecsényi Levente 9.A
Paz Lighuen Belián 9.A
Balczó Lili 9.A

 

buzadanielcom
Ambrus Zsigmond
(kapitány)
10.C
Veres Mátyás 10.C
Vincze Bence 10.D
Baráth Márk 10.D
Prievara Dániel 10.D

 

Balázs angyalai
Neubrandt Nikolett
(kapitány)
10.D
Schottner Kira 10.D
Gerő Viktória 10.D
Tóth Balázs 10.C
Weinper Dani 10.C
Molnár Benedek 10.C
Náray Balázs ex-Api

 

Röppentyűk
Paróczi Márton
(kapitány)
11.D
Pécs Tamás 11.D
Szabó Bence 11.D
Csákay Botond 11.D
Lakosa Áron 11.D
Mladoniczky Máté 11.D

 

god tier
Pozsgai Gergely Pál
(kapitány)
12.A
Lachmann Mónika 12.A
Pacher Áron 12.A
Bagi Áron 12.A
Hajdú Gábor 12.A
Fazekas Emese 12.A
Sas Lőrinc 12.A

 

12.C
Bunna Máté
(kapitány)
12.C
Péli Rudolf 12.C
Mándoki Tünde 12.C
Fekete Boldizsár 12.C
Harangozó Pálma 12.C
Kozák András 12.C
Ye Yani (Hana) 12.C